DPT.250.RA8 Serisi fark basınç transmitterları Hall effect algılama teknolojisi ile lineer basınç değeri izleme amaçlı tasarlanmıştır.
-Klima santrallerinde filtre kirlilik seviyesi izleme
-Temiz oda basınç takip ve kontrolü
-Statik basınçlandırma
-VAV cihazlarında Hava hızı takip ve kontrolü
| Çalışma Sıcaklığı | 0... +50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20... +70°C |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Kutu | Polikarbon(PC) |
| Montaj Şekli | Duvar |
| Ebat | G100xY80xD40mm |
| Ağırlık | 160 gr |
| Besleme | 24VAC/DC ±10% |
| Çıkışlar | 0...10VDC/2...10VDC/0...20mA/4...20mA |
| Güç Tüketimi | Maks. 3VA |
| Bağlantı | Klemens 1,5mm² |