ATC.250 Yer Konvektör Kontrol Cihazı, yer konvektör uygulamaları için tasarlanmış kontrol cihazıdır. Dönüş Havası Kontrol, Dış hava izleme uygulamalarında kullanılan ATC-250 Yer Konvektör Kontrol cihazı opsiyonel olarak Haftalık programlı ve/veya IP65 Kutu ile sunulmaktadır.
128X64 Grafik Ekran
2 Parçalı Kontrol Paneli (Kontrol Kartı + Oda Paneli)
3 Kademe Fan Hız Kontrol Otomatik Isıtma/Soğutma
Seçilebilir Dil Seçeneği (Türkçe/İngilizce)
Minimum ve Maksimum Set Sıcaklık Limit Haftalık Program (Opsiyonel)
Modbus RTU Haberleşme(Opsiyonel)
-Dönüş Havası kontrol
-Dış Hava İzleme
-İki Kademeli ısıtıcı kontrol röle çıkış
-Haftalık Program(Opsiyonel)
-IP65 Kutu(Opsiyonel)
| Çevresel Özellikler | |
| Çalışma Sıcaklığı | -10... +60°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20... +70°C |
| Koruma Sınıfı | IP00 |
| Kutu | |
| Montaj Şekli | Duvar |
| Ebat | B137xE58xY35mm |
| Ağırlık | 180 gram |
| Elektriksel Özellikler | |
| Kontrol | Dijital Duvar Paneli/Modbus-Rtu |
| Röle Akım Kapasitesi | 6x10A/5x5A |
| Besleme | 230VAC ±10%, 50/60 Hz |
| Çıkışlar | 11 Adet DO/9 Adet UI/2 Adet AI/4 Adet AO |
| Güç Tüketimi | Maks. 3VA |
| Bağlantı | Klemens 1,5mm² |