| Çalışma Sıcaklığı | 0... +50°C |
| Depolama Sıcaklığı | -20... +70°C |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Kutu | Polikarbon(PC) |
| Montaj Şekli | Vida ile duvar montaj |
| Ebat | G100xY80xD40mm |
| Ağırlık | 160 gr |
| Besleme | 24VAC/DC ±10% |
| Çıkışlar | 0-10V/2-10V/0-20mA/4-20mA |
| Güç Tüketimi | Maks. 3VA |
| Bağlantı | Klemens 1,5mm² |